LGS Çıkmış Sorular Çöz

LGS çıkmış soruları indirmesiz çözebileceğiniz bu sayfamızda MEB, Milli Eğitim Bakanlığının hazırladığı çıkmış LGS sorularının tamamına ulaşıp online ve indirmesiz çözebilirsiniz. LGS çıkmış sorular Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan yeni sistem LGS deneme sınavı çıkmış sorularını cevapları ile çözüp denemelerden aldığınız puanı hesaplayabilirsiniz. LGS çıkmış sorular ve cevapları online. LGS Türkçe, matematik, fen bilimleri, inkılap tarihi, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi gibi sözel ve sayısal bölüm sorularını aşağıdaki bağlantılar üzerinden hemen çözmeye başlayabilirsiniz.

LGS Çıkmış Sorular Çöz

≡ 2020 LGS Soruları Çöz

≡ 2019 LGS Soruları Çöz

≡ 2018 LGS Soruları Çöz

≡ LGS çıkmış soruları neden çözmeliyim?

MEB, ÖSYM gibi merkezi sınav hazırlayan devlet kurumlarının yaptığı sınavlar birbirine zorluk seviyesi açısından benzerlik göstermektedir. Yani sınavı hazırlayan kurumun daha önceki sınavını çözmeniz sizin gerçek sınava en yakın deneme sınavını çözmeniz anlamına gelmektedir. Çıkmış sorularda göstermiş olduğunuz başarılar, konu eksikliklerinizin olması size gireceğiniz güncel eğitim öğretim yılı MEB LGS sınavında göstereceğiniz başarının bir nevi aynasıdır.

LGS çıkmış soruları ne zaman çözmeliyim?

LGS çıkmış sınav sorularını ne son dakikaya bırakın ne de çok erken çözün. Seviyenizi tam olarak görebilmek için konu eksikliklerinizi tamamlamanızı, ders bazlı soru çözümlerine bolca yer verip kendinizi hazır hissettiğinizde LGS çıkmış soruları çözmenizde fayda var. Bu sınavlarda göstermiş olduğunuz başarıyı analiz ederek sorun gördüğünüz konuların mutlaka üstüne gitmeli ve problemi ortadan kaldırmalısınız. LGS çıkmış soruları sınava en az 1 ay kala çözmenizde fayda var.

LGS Çıkmış soruları nasıl indirebilirim?

LGS çıkmış soruları pdf formatında cevap anahtarı ile tüm seneler için indirmek için tıklayın.

≡ LGS konularınızı bitirin.

LGS çıkmış sorular sayfamızda verilen testleri çözmeden önce LGS konularınızı bitirmenizde fayda var. Sadece 2020 LGS soruları 1. dönem müfredatına göre sorulduğu için 2020 LGS sorularını 1. dönem konularınızı bitirdikten sonra çözebilirsiniz.

“LGS Çıkmış Sorular Çöz” üzerine 14 yorum

  1. Ben bir malım gerizekalıyım malatyada oturuyorum 3n sevdiğim yemek çiğ köfte ve lahmacun mamu keli en yakın arkadaşım ama kel

    Yanıtla

Yorum yapın