Online Test Çözme Sitesi Hazır!

Yeni nesil test çözme sitesi sloganıyla ortaya çıkan 1testcoz.com’da tüm sınıfların tüm dersler bazında konu testlerini, değerlendirme sınavlarını online çözme imkanı bulabilirsiniz. Tüm testler güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlanan güncel sorulardan oluşmaktadır.

Değişen çağda artık her şey çok kolay, derslere yardımcı olması ve sınavlardaki başarınızı artırması amacıyla eklediğimiz güncel testleri 1testcoz.comda kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Sınav sonuçlarınızı arkadaşlarınızla facebook / twitter gibi sosyal paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz.

  1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf testlerini buradan rahatlıkla çözebilirsiniz. Yetmez mi? 1testcoz.com’da daha fazlasını çözerek gücünüze güç katabilirsiniz. Lise ana derslerin tümüne ait konu testleri ve deneme sınavları online çözebilmeniz için eklenmiştir. Tüm derslerin yazılı soruları ve cevapları test olarak eklenmiş olup, 1. dönem ve 2. dönem tüm yazılı sınavlarını kapsamaktadır.
  • Kazanım testlerini,
  • Tüm derslerin deneme sınavlarını ücretsiz, üyeliksiz,
  • Konu tarama testleri,
  • Yazılı soruları ve daha fazlasını 1tetcoz.com’da ücretsiz, üyeliksiz online çözebilirsiniz.
  1. sınıftan, KPSS’ye kadar birçok alanda online testlerin bulunduğu bu sitede testleri hemen çözmeye başlayabilirsiniz. Çözümlü testlerin de bulunduğunu belirtmek de fayda var.

Aşağıdaki bağlantıda örnek teşkil etmesi amacıyla 9. sınıf testleri bağlantısı verilmiştir. 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf testlerini ve çok daha fazlasını online çözmeye başlayabilirsiniz.

En Güncel Testleri Online Çözmeye Başlamak İçin TIKLAYIN.

Yorum yapın