AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı

AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı Çöz testini buradan online çözeceksiniz. testcoz.hangisoru.com’da, tüm sınıflara ait testleri, deneme sınavlarını online bulabilir üyeliksiz, indirmeden çözmeye başlayabilirsiniz.. AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı Çöz indirmeden çöz. ayt edebiyat deneme sınavı online indirmesiz çöz. Güncel testleri en kaliteli şekilde hangisoru.com’da bulabilirsiniz. AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı Çöz testi online çöz. AYT sosyal bilimler 1 deneme sınavı. Türk Dili ve Edebiyatı AYT deneme sınavı çöz.

Sınav/deneme/test sonunda soruların doğru yanıtlarını, ‘bazı testlerde’ çözümlerini de bulabilirsiniz. Sınav sorularıyla fikir, öneri, bildirimlerinizi yorumlar aracılığı ile yapabilirsiniz. Başarılar..

ALAN YETERLİLİK TESTİ (AYT) TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI – SOSYAL BİLİMLER-1 DENEME SINAVI

Bu testte 24 Türk Dili ve Edebiyatı, 10 Tarih-1, 6 Coğrafya-1 sorusu bulunmaktadır

  • AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı Çöz testinde 40 soru sorulmuştur.
  • Bu sınav için sizlere tanımlanan süre 60 dakika
  • Sınav sonunda soruların cevaplarını, doğru ve yanlışlarınızı sınav için paylaşma butonlarını görebileceksiniz..
  • AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı Çöz isimli sınavımızda çözemediğiniz ve cevabı anlamadığınız soru var mı? Yorum atarak hemen sorabilir, sorularınızın çözümleri hakkında yardım alabilirsiniz.
  • AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı Çöz başlıklı sınavımızla ilgili öneri/fikir/eleştiri/şikayetlerinizi yorum atarak bizlere en kısa zamanda ulaştırabilirsiniz.
  • HangiSoru.com olarak başarılar dileriz…

TYT-YKS DENEMELERİNİ ONLİNE ÇÖZME SAYFASI BURADA

AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı Çöz YKS Testleri | TYT Testleri kategorisinde bulunmaktadır. Daha fazla benzeri testi bu kategoriden online, üyeliksiz çözebilirsiniz…

Teste Başla

3 Responses to "AYT Türk Dili ve Edebiyatı ve Sosyal Bilimler 1 Deneme Sınavı"

  1. 7. soruda benzetme yok, karşılaştırma var denilmiş. “müğcevher gibi ışıldayan” benzetme değil mi? karşılaştırma nerede var?

    Reply

TEPKİ VER - Yorum YAP.