8. Sınıf Fiilimsiler (Eylemsiler) Testi Çöz 5 (LGS Hazırlık)

8. Sınıf fiilimsiler konu testini ve daha fazla 8. Sınıf Türkçe eylemsiler ve diğer konuların testlerini, sorularını buradan çözebilirsiniz.

8. Sınıflar için hazırladığımız fiilimsiler testlerinin 5.’sidir. Fiilimsiler konu testinde 11 soru sorulmuştur. Buna karşılık 16 dakika veriyoruz. Eylemsiler 8. sınıf sorularında takıldığınız yerleri yorumlar aracılığıyla sorabilir çözümlü fiilimsi sorularına ulaşabilirsiniz. 8. Sınıf Fiilimsiler testi çöz. 8. sınıf online fiilimsi soruları çöz. Fiilimsiler 8. sınıf test çöz.

Fiilimsiler konusu için LGS’a ve okul sınavlarına hazırlıkamacıyla eklediğimiz 5. Fiilimsiler konu testini çözeceksiniz. İlk 4 testi çözmediyseniz, öncelikle ilk 4 testi çözüp sonra bu testi çözmenizi öneriyoruz.

Fiilimsiler testini çözdükten sonra doğru ve yanlışlarınızı görebilirsiniz. Aynı zamanda başarı yüzdenizi ve sınav sonucunuz hakkında HangiSoru.com’un notunu görebilirsiniz.

Fiilimsiler (Eylemsiler) konu testini çözmek için Başla butonuna basınız.
Başla
Tebrikler - Fiilimsiler Konu Testi Çöz 5 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
  • Doğru sayınız : %%SCORE%% Soru sayısı:  %%TOTAL%% Doğru yüzdesi: %%PERCENTAGE%% Yaptığınız yanlış sayısı: %%WRONG_ANSWERS%%
  • Hakkınızdaki düşüncemiz: %%RATING%%

Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
11Son
Geri dön

Share This Post

4 Responses to "8. Sınıf Fiilimsiler (Eylemsiler) Testi Çöz 5 (LGS Hazırlık)"

TEPKİ VER - Yorum YAP.