6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz

6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testini buradan online çözebilir yine buradan birçok benzer teste ulaşabilirsiniz. 6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testi online çöz.

Sınav sırasında çözdüğünüz soruların cevaplarını hemen görebileceksiniz. Sorularla ilgili fikir, öneri vb. yorumlar aracılığı ile bizlere bildirebilirsiniz. Başarılar dileriz.

 • 6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testinde toplamda 20 soru soruldu.
 • Bu testi çözmek için size verilen süre 35 dakika
 • Aynı zamanda sınavla cevaplarınızla ilgili istatistiki veriler de yansıtılacaktır.

6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz benzeri tüm testleri 6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları kategorisinde bulabilirsiniz!

Teste Başla

2 Responses to "6. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz"

 1. bende öğretmenim bu soruları hazırlayan arkadaş öğretmen mi ? neden sorduğumu gelince çünkü sorular ve sonraki cevapların çoğu yanlış 1. sorudan başlayarak 2 soru ve diğerlerinin dikkatle kontrol edilip sonra yayınlanması gerekir. örneğin 2. sorudaki değildir kelimesine bakarak doğru olanı işaretlenmesi gibi lütfen biraz daha dikkat edersek iyi olur.

  Reply
  1. Merhaba değerli öğretmenimiz,

   Öncelikle bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sitemizde binlerce test bulunmaktadır. Çok nadir de olsa hatalar olabiliyor bu durumda da sizin gibi bilinçli kullanıcılarımızın uyarısı üzerine gerekli düzenlemeyi yapıyoruz.

   Reply

TEPKİ VER - Yorum YAP.