6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz

6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testini buradan online çözebilir yine buradan birçok benzer teste ulaşabilirsiniz. 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz indirmeden çöz. En kaliteli soruları, testleri indirmeden / indirmesiz çözmenin kolaylığı sadece hangisoru.com’da. 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testi online çöz.

Sınav sırasında çözdüğünüz soruların cevaplarını hemen görebileceksiniz. Sorularla ilgili fikir, öneri vb. yorumlar aracılığı ile bizlere bildirebilirsiniz. Başarılar dileriz.

 • 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testinde toplamda 20 soru soruldu.
 • Bu testi çözmek için size verilen süre 30 dakika
 • Aynı zamanda sınavla cevaplarınızla ilgili istatistiki veriler de yansıtılacaktır.

6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz benzeri tüm testleri 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları kategorisinde bulabilirsiniz.

Teste Başla

Bu yazıyı paylaşın

18 YORUM - "6. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz"

 1. Hocam çok teşekkür ederim çok güzel olmuş sınav ama bilmediğim konular var (daha doğrusu öğrenmediğim) 4 yapmışım var o nedenle gene de elinize sağlık.

  Cevap ver!
 2. blank

  Çok güzel olmuş elinize sağlık hocam bu teste bayıldım ama bilemediğim sorular var kısaca(işlemediğimiz yerler var) yinede güzelll olmuş elinize sağlık 👍👍👍👍👍👍

  Cevap ver!

TEPKİ VER - Yorum YAP.