5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testini buradan online çözebilir yine buradan birçok benzer teste ulaşabilirsiniz. 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz indirmeden çöz. En kaliteli soruları, testleri indirmeden / indirmesiz çözmenin kolaylığı sadece hangisoru.com’da. 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testi online çöz.

Sınav sırasında çözdüğünüz soruların cevaplarını hemen görebileceksiniz. Sorularla ilgili fikir, öneri vb. yorumlar aracılığı ile bizlere bildirebilirsiniz. Başarılar dileriz.

 • 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz testinde toplamda 20 soru soruldu.
 • Bu testi çözmek için size verilen süre 30 dakika
 • Aynı zamanda sınavla cevaplarınızla ilgili istatistiki veriler de yansıtılacaktır.

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz benzeri tüm testleri 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları kategorisinde bulabilirsiniz.

Teste Başla

Bu yazıyı paylaşın

42 YORUM - "5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Çöz"

 1. blank

  sorular çok kolaydı ama doğru şıkka yanlış dedi ve doğru yaptığım şeyleri yanlış olarak bana gösterip benim işaretlediğim cevabı bana doğru olarak gösterdi.

  Cevap ver!
 2. blank

  Merhaba,

  17 .soru doğru olmasına rağmen yanlış olarak göstermektedir. türkçe diline göre hazırlanmış olan klavye hangisidir ? F Klavyedir.

  Cevap ver!
 3. blank

  ben narin ve sınav çok iyi yarın sınavım var yani 8 ocak 2020 heyecanlıyım bu arada arkadaşımz 14. soru yanlış demiş ama soku doğru düzgün okumamış bu sınav için teşekkür ederim

  saygılarla
  NARİN IRMAK

  Cevap ver!

TEPKİ VER - Yorum YAP.