4. Sınıf Türkçe 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Çöz

4. Sınıf Türkçe 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Çöz

4. sınıf Türkçe 1. dönem 1. yazılı soruları çöz testinde bulunan sorular güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlanan yazılı sınav sorularından derlenerek hazırlanmıştır. 4. sınıf Türkçe 1.dönem 1.yazılı soruları test çöz.

Bu testte toplamda 20 soru bulunmaktadır.

Her test için verilecek puan 5’tir.

Sınav sırasında işaretler işaretlemez doğru cevap yansıtılır.

Bu sınav için verilen süre 40 dakikadır.

4. sınıf Türkçe yazılı soruları olarak eklediğimiz 1. dönem 1. yazılısı ilk yazılı sınavıdır. Yine sitemizde 4. sınıflara ait diğer derslerin yazılı sınavlarını online olarak bulabilir ve hemen çözmeye başlayabilirsiniz.

Artık yazılı sorularına hazırlanmak çok kolay! Sınavlara hazırlıkta hangisoru.com yanınızda!

Sınavlara hazırlanırken soru çözmenin öneminin farkındayız, siz de farkında olduğunuz için buradasanız. Soru çözümleri hangi sınava, sınavın niteliğine göre değişmektedir. Türkçe cümlede anlam konusu için hazırlanıyorsanız bu konuda soru çözmeniz gerekiyor. Aynı şekilde 4. sınıf Türkçe 1. dönem 1. yazılı sorularına hazırlanıyorsanız o zaman 4.sınıf Türkçe 1.dönem 1.yazılı soruları için hazırlanmış soruları çözmeniz ideal bir çalışma yöntemi olacaktır.

Başla
Tebrikler - 4. Sınıf Türkçe 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
1617181920
Son
Geri dön

4. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları Çöz

 

Share This Post

TEPKİ VER - Yorum YAP.